Angličtina žádná dřina - TURISTICKÁ 2. turnus (otevřený kurz)

6.10.2017 - 8.10.2017

Pro ZŠ i SŠ – možno zařadit do projektu ŠABLONY pro ZŠ a SŠ (DVPP – Cizí jazyky) Maloformátový konverzační kurz angličtiny pro dospělé – maximálně 8 účastníků. Akce je akreditovaná v systému DVPP MŠMT.

Jeden ze tří plánovaných konverzačních kurzů angličtiny je tématicky zaměřen na turistickou angličtinu a nese podtitulek: S žáky/studenty na školní akci v zahraničí. První turnus tohoto kurzu proběhl na začátku července – fotky a hodnocení absolventů naleznete zde .

Podle plánu vypisujeme další turnus tohoto kurzu v říjnu. Kurz je primárně připraven pro pedagogy a akreditován pod č.j. MSMT–6452/2017–2–491 jako akce DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků), je však otevřený i zájemcům z řad široké veřejnosti a vhodný pro kohokoliv, kdo si chce procvičit konverzaci na různá turistická témata (autobus, letiště, metro, hotel, exkurze, jednání s úřady, u lékaře apod.).

Pozvánka na akci je zde.

Pro školy a učitele: Bližší informace o tématech dalších plánovaných konverzačních kurzů angličtiny akreditovaných pro projekt ŠABLONY najdete v tomto letáku. V letáku je odkaz na dotazník předběžného zájmu. Další reprízu tohoto kurzu plánujeme na podzim roku 2017.